Hakkımızda

 

Elif Sağlık Kabini işletmesi olarak siz müşterilerimize Adana ili Yüreğir ilçesinde sağlıklı, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak bünyemizde çalışan sağlıkçı arkadaşlarımızın daha önceden veya aktif olarak sağlık sektöründe çalışmış olmasına çok büyük önem göstermekteyiz. Sunduğumuz hizmet insan sağlığını birinci dereceden etkilediği için çok büyük önem ve titizlik içerisinde hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımızın tecrübeli ve deneyimli olmaları en önemli konular arasında yer almaktadır. Ayrıca bu çalışanlarımıza düzenli aralıklar ile birçok konu özelinde eğitimler vermekte ve devamlı gelişmekte olan sağlıkta teknolojiye ayak uydurmaktayız. Ayrıca çalışan elemanlarımızın sayılarının fazla olması da sunulan hizmetin hızlı bir şekilde sunulmasını ve acil müşterilerimize en kısa sürede hizmet götürülmesini sağlamaktadır.

 

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız araç gereçlerin temiz ve sıfır olması konusunda çok büyük önem göstermekteyiz. Kullandığımız tüm ürünler özen ve titizlik içerisinde seçilmekte ve insan sağlığına en ufak bir zararı olmayan ürünler kullanılmaktadır. Sizlere uygulayacağımız tedaviler ile ilgili bilgi verilmektedir. Sizlere birçok alanda hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerin başlıcaları;

Enjeksiyon

Pansuman

Dikiş alma

Serum takma

Sonda işlemleri

Tansiyon ölçümleri ve takipleri

Şeker ölçümleri ve takipleri gibi uygulamalardan oluşmaktadır.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli ve sağlıklı bir hizmete ihtiyacınız var ise Adana sağlık kabini sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.