Yüreğir Kulak Delme

Yüreğir Kulak Delme

Günümüzde sadece kadınların değil, erkeklerin de büyük ilgi gösterdiği kulak delme, sanılanın aksine oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Halk arasında fazlasıyla basit bir işlem gibi görülen bu uygulama, aslında alanında uzman hekimler tarafından uygun koşullarda steril araçlarla gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir ve telafisi mümkün olmayan rahatsızlıklar doğabilir. Enjeksiyon hizmetinden pansumana kadar çok çeşitli ihtiyaçlarınız için destek alabileceğiniz kliniğimizde gönül rahatlığıyla kulağınızı da deldirebilirsiniz.

Fazlasıyla hassas bir bölge olan kulağınızın sorunsuz bir şekilde delinmesi, sonrasında kısa sürede iyileşmesi için destek alabileceğiniz kliniğimizde deneyimli ekibimiz sizi en iyi şekilde yönlendirir. Bu sayede hem hazırlık, hem uygulama hem de iyileşme sürecini hiçbir sorun yaşamadan geçirme imkânınız olur. Bu tür hizmetlerden yararlanmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece en kısa sürede iyileşen kulağınızda birbirinden güzel küpeleri sergileme olanağını bulabilir, acısız ve basit bir uygulama ile kusursuz bir kulak deliğine sahip olabilirsiniz.


Kulak Delme İşlemi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kliniğimizden kulak delme hizmeti aldığınız takdirde işlem sonrası nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda hekiminiz size detaylı bilgi verir. Bu sayede nasıl davranmanız gerektiğini ve nelerden kaçınmanızın önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Bu tür uygulamalar sonrasında doğru bakım yöntemlerinin tercih edilmesi gerekir. İdeal bakımı gerçekleştirdiğiniz vakit herhangi bir komplikasyonla karşılaşma riskiniz minimum düzeye iner ve en kısa sürede arzuladığınız küpeleri kullanma imkânınız olur. Öncelikle kulağınıza dokunurken her zaman ellerinizin temiz olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca kulak memesinde yer alan deliği günde birkaç kez iki taraftan da temizlemeniz önemlidir. Bu tür uygulamalar sonrasında hekimimizin tavsiye ettiği bir kulak bakım losyonunu kullanmanız faydalı olur.

 

Temizlik esnasında kulağınızın kuru kalmasına özen göstermelisiniz. Küpenizi ara sıra ortalama 180 derece sağa ve sola çevirmeniz gerekir. Bu tür işlemler dışında mümkün olduğunca kulağınıza dokunmamanız tavsiye edilir. Küpenizin klipsini gevşek tutmanız da önemlidir. Böylece hava alan yara daha kısa süre içerisinde iyileşir. Bu hizmetle ilgili dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilir ve hekimlerimize merak ettikleriniz detayları danışabilirsiniz. Ayrıca iyileşme konusunda sıkıntı yaşarsanız yara bakımı, pansuman hizmeti imkânlarından yararlanabilirsiniz.
 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Dikiş alma işlemi ağrısız ve basit bir operasyondur. Yara büyüklüğün

Evde Sağlık (Evde Bakım) Hizmetleri kapsamında yaş kalp hastalıkları ya da onkolojik has

Diğer dünya ülkelerinde ve ülkemizde yaygın olarak uygulanan sünnet,